top of page

Fringe

3. Sezon 5. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S3 E5

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 3. sezonunun "Amber 31422" adı verilen bu 5. bölümü yine aksiyon dolu. Bu bölümde; paralel evrende bir adam, ikiz kardeşini karantina bölgesinden çıkartır. Walternate, orada hapsolmuş olanların ölmediğini, ancak hareketlerinin askıya alındığını ve serbest bırakılanların, oranın yapısal bütünlüğünü tehlikeye atacağını ortaya koyar. Bununla birlikte, eğer birisi bunu açıklamak zorunda kaldıysa, bu durum bir zarar vermiş olabilir. Bu yüzden Fringe Departmanı sorumlu olanları yakalamakla görevlidir. Bölüm boyunca, ikizlerden birinin bir seri banka soyguncusu olduğu ve zaman zaman masum kardeşinin yerine geçtiği görülür.

Fringe dizisinin ilk üç sezonu izleyicilerden tam not almıştır. İzleyici yorumlarından birini size aktaralım: "İlk sezonundan beri yarattığı hoş süperbilimsel atmosfer ve John Noble'ın harika oyunculuğu için izliyorum bu diziyi!"

Fringe 3. sezonu izleyip bitirdikten sonra Fringe 4. sezon ve Fringe 5. sezon bölümlerini de izlemeyi sakın unutmayın. Yabancı dizi izleme siteniz PopKedi.Com iyi seyirler diler.

Fringe 3. Sezon 5. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - dizibox - yabancidizi

bottom of page