top of page

Fringe

3. Sezon 2. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S3 E2

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 3. sezonunun "The Box" adı verilen bu 2. bölümünü yine soluk soluğa izledik. Bu bölümde; üç adam bir aileyi rehin alır ve oturma odasında iple bağlar. İkisi bodrumu karıştırırken, diğeri aileye göz kulak olmaktadır. Bulduğu kutuya göz atan adam, diğer iki adamın ve ailenin anında ölmelerine neden olur. Fringe ekibi olayı araştırır ve Walter bedenlere otopsi yapar.

Fringe, dünya üzerinde açıklanamayan sıra dışı olayları inceleyen ve açıklığa kavuşturmaya çalışan FBI departmanının adıdır. Almanya’dan kalkış yapan 627 sefer sayılı uçak Massachusetts’e iniş yapar, fakat et yiyen isimli bir virüs uçak içerisindeki herkesi öldürmüştür. FBI ajanı Olivia Dunham olayı araştırmaya başlar.

Fringe 3. sezonu izleyip bitirdikten sonra Fringe 4. sezon ve Fringe 5. sezon bölümlerini de izlemeyi sakın unutmayın. Yabancı dizi izleme siteniz PopKedi.Com iyi seyirler diler.

Fringe 3. Sezon 2. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - dizibox - yabancidizi

bottom of page