top of page

Fringe

2. Sezon 23. Bölüm

Süre: 44 dk

Fringe S2 E23

Bölümün Konusu

Fringe dizisinin 2. sezonunun "Over There (Part 2)" adı verilen bu 23. bölümünde de aksiyon hız kesmeden devam ediyor! Bu bölümde; Walter, Peter'dan makineyi tamamlamak için yardım ister. Bu sırada Walter ve Olivia, William Bell ile tekrar bir araya gelirler. Peter, bütün hayatları etkileyecek bir karar vermek zorundadır.

Fringe dizisi Boston’a düşen bir uçak ile başlıyor. Almanya’dan kalkan uçağın içinde bulunan biri kendisine insülin iğnesiyle bir tür zehir enjekte eder; ardından da tüm mürettebat ve yolcular ile birlikte Boston’a düşer. Burada görevli olan FBI ajanı Olivia Dunham ve gizli aşkı Ajan Scott olayı araştırmaya başlarlar. Daha sonra bu tip olaylarla ilgilenen ve  uzun süredir akıl hastanesinde yatan Dr. Walter Bishop ve oğlu Peter Bishop kadroya dahil olurlar ve Fringe ekibi kurulmuş olur.

Fringe 2. sezon bölümlerini izledikten sonra Fringe 3. sezon, Fringe 4. sezon ve Fringe 5. sezon bölümlerini de izlemeyi unutmayın. Yabancı dizi izleme siteniz PopKedi.Com iyi seyirler diler.

Fringe 2. Sezon 23. Bölüm altyazılı izle - bedava dizi izle - online full HD dizi izle - yabancı dizi izle - dizibox - yabancidizi

bottom of page